Kasetony z plexi - Dostawa Do Miejscowości Warszawa

Oferujemy wykonanie różnorodnych kasetonów z plexi, zwanej również pleksipleksapmmapleksiglas, czy szkło akrylowe. Jest to tworzywo które jak żadne inne daje się dowolnie formować, jednocześnie zachowując trwałość i estetyczny wygląd przez wiele lat. Te niepowtarzalne możliwości wykorzystujemy w tworzeniu naszych realizacji.

  • Płyty plexi docinamy na podany przez Ciebie wymiar – co do milimetra (max 305x205cm)
  • Wysyłamy je w 48h pod wskazany adres w Twojej miejscowości
  • Oszczędzasz dzięki zakupom bezpośrednio u producenta

PleksiNaWymiar.pl

Nasze zalety:

Precyzyjne docięcie na wymiar.

Dzięki docięciu na wymiar bez problemu dopasujesz wycięte arkusze do założonych celów. Dokładność cięcia do 1 mm na pile lub nawet do 0.01 mm na ploterze

Najniższa cena producenta.

Przetwarzamy bardzo duże ilości pleksi na wymiar co pozwala nam sprzedawać materiał w bardzo atrakcyjnych cenach, nie  stosując zamienników.

25 lat
doświadczenia.

Dzięki niekwestionowanemu doświadczeniu najlepiej doradzimy materiały które spełnią Twoje oczekiwania. Jeżeli nie plexi to może poliwęglan?

Opinie klientów:

Każdego dnia pracujemy nad tym, aby jak najlepiej dostosować się do Państwa potrzeb. To podejście zaowocowało wieloma opiniami klientów na temat współpracy z naszą firmą. Niektóre z nich możesz przeczytać poniżej:
5/5

„Przesyłka dobrze zabezpieczona, płyta przycięta według wymiarów. Wszystko ok, zgodnie z zamówieniem.”

5/5

„Zdecydowanie polecam. Zamówiłem płytę o niestandardowym kształcie. Została rewelacyjnie docięta i wyprofilowana. Niski koszt, doskonała jakość, szybka wysyłka. Polecam!”

5/5

„Świetna obsługa klienta, tworzywo bardzo dobrej jakości równo przycięte po zamontowaniu wygląda jak szkło. SUPER POLECAM !!!”

5/5

„Pleksa faktycznie wygląda jak szkło. Przycięta idealnie. Wysyłka super szybka. Polecam bardzo bardzo.”

5/5

„Dziękuję bardzo za udaną transakcję! Płyta docięta na wymiary podane przeze mnie. Bardzo dobrze zapakowana i szybka wysyłka! Bardzo polecam!”

5/5

„Poliwęglan przycięty tak dokładnie, że nie myślałem, że jest to w ogóle możliwe :)”

5/5

„Pleksa idealna, zawsze o takiej marzyłem. Dzięki wam spełniło się moje małe marzenie :-)”

Napisz do nas.

Zamów Plexi Z Dostawą Do Miejscowości Warszawa

Zapytaj o ofertę lub zamów - odpowiemy na wszystkie pytania

Kasetony z plexi i tworzyw sztucznych na zamówienie
Każdego dnia pracujemy nad tym, aby jak najlepiej dostosować się do Państwa potrzeb. To podejście zaowocowało wieloma opiniami klientów na temat współpracy z naszą firmą. Niektóre z nich możesz przeczytać poniżej:

Współczesne szyldy reklamowe od dłuższego czasu przybierają formę kasetonów. Mogą być one podświetlane lub klasyczne, ale zawsze stanowią produkty wysoce dopracowane pod względami ogólnie przyjętej estetyki. Wśród naszych wyrobów o przeznaczeniu identyfikacyjnym i reklamowym można także znaleźć kasetony z plexi. Mogą mieć one skromne kształty i formy, ale najefektowniej prezentują się, gdy opracowane zostają w rozmiarach burzących wszelką przeciętność.

Nowatorsko zaprojektowane kasetony z pleksi Warszawa stają się nie tylko nośnikiem identyfikacji reklamowej, ale także elementem krajobrazowym ulic polskich miast. Montuje się je zazwyczaj tuż przy wejściach do siedzib różnych instytucji, obiektów gospodarczych.

Ich celem jest upiększenie przestrzeni publicznej, a także udostępnianie informacji, że to właśnie w danym miejscu znajduje się ten obiekt, który w danym momencie jest poszukiwany. Barwne kasetony reklamowe na dobre zastąpiły już tradycyjne szyldy, często poniszczone i po latach silnej eksploatacji – wyblakłe i nieczytelne.

Kto może skorzystać z ofert kasetonów z pleksi?

Z oferty skorzystać mogą wszyscy, którzy chcą, by ich usługi oraz lokale uprawianej działalności jeszcze bardziej wyróżniały się na tle konkurencji. Nasze kasetony reklamowe z plexi trafić mogą w ręce między innymi:

Reklama nazwy przedsiębiorstwa jeszcze bardziej wpadać będzie w oko potencjalnemu Odbiorcy usługi, gdy kasetony reklamowe led świecić będą delikatną lub intensywną poświatą światła. Błędem jest myślenie, że kasetony podświetlane to kosztowny wydatek, ponieważ wykorzystywanie w nich energii świetlnej generuje bardzo wysokie koszty zużycia prądu.

Także kasetony świetlne 3d, dostępne w naszej ofercie, pozwalają na znaczne uatrakcyjnienie miejsca, gdzie pracujemy na co dzień! Zastosowanie wysokiej jakości pcv w kasetonach sprawia, że są to produkty w pełni bezpieczne w zasilaniu. Do tego ich silną zaletą jest odporność na wszelkie czynności zewnętrzne.

Podział kasetonów i technika montażu

Podstawowo dzielimy kasetony z plexi na dwie grupy:

 

 

Czy specyficzny kształt kasetonu z plexi może także stanowić pewną formę reklamy? Oczywiście, że tak! Rozbudowane opcje kształtów pozwalają na szerokie zastosowanie kasetonów różniących się od siebie warunkami technicznymi. Tak więc, w zależności od potrzeby oraz gustu estetycznego, można u nas zakupić kasetony wypukłe, płaskie, okrągłe, czy owalne.

Na szczególne zamówienie jesteśmy też skłonni opracować specjalne projekty, jakich nie ma jeszcze w oficjalnym obiegu – o ile będzie to możliwe ze względów technicznych. Bardzo lubimy takie wyzwania i zawsze staramy się wyjść z nich obronną ręką.

Z racji, że pleksiglas wykorzystywany przez nas do tworzenia kasetonów charakteryzuje się zróżnicowaną grubością, możemy uzyskiwać kasetony z pleksi o szerokiej rozpiętości wymiarów ścian przednich i bocznych. Oferujemy formy dyskretne i cienkie lub bardziej rozbudowane i jeśli chodzi o montaż – wymagające nieco większego nakładu pracy. Ale jak najbardziej warto ponosić wszystkie te trudy, ponieważ zadowolenie naszych Klientów jest dla nas największą nagrodą!

Kasetony na zróżnicowane gusta Odbiorców

Każdemu odpowiada inna plexa. Jedni decydują się na to, by została wykorzystana pleksa w pełni przezroczysta, innym z kolei odpowiada szersze zastosowanie koloru. Rozumiemy wszystkie te oczekiwania i staramy się jak najefektywniej wychodzić im naprzeciw.

 

Kasetony ledowe są jednym z najbardziej energooszczędnych wynalazków współczesności. W tej chwili zdominowały już na dobre cały rynek reklamowy. Mogą przybierać formę stojącą, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by były także podwieszane na ścianę. Jeśli szyld umieszczony na powierzchni roboczej ma być biały – wybiera się kasetony czarne. W przypadku ciemnych szyldów sprawa ma się dokładnie odwrotnie.

 

Odpowiednio przetworzony plexiglas pozwala na to, by niestraszne dla każdej opracowanej formy kasetonu były stale zmieniające się warunki pogodowe. Technologia wytwarzania pmma zadbała o to, by kasetony po zamontowaniu mogły cieszyć swoim pięknem przez bardzo wiele lat.

Oświetlenie w kasetonach i szyldach:

Oświetlenie wewnątrz instalacji reklamowej może być bardzo różne. Jest to często pomijany element, który stanowi 80% sukcesu efektywnego medium do komunikacji z klientem. Źle zaprezentowane logo, które mruga, czy też nie świecą pojedyncze litery w nazwie firmy może stanowić bardzo negatywne działanie dla klientów. Często lokal ten może zostać pominięty czy niezauważony. Dlatego też elektryczne części kasetonów reklamowych są kluczowym elementem. Warto dodać, że tanie reklamy świetlne posiadają bardzo niskiej jakości ledy, które po 2 tygodniach użytkowania potrafią się przepalić.

 

Oświetlenie w kasetonach i innych rodzajów reklam świetlnych mogą być ledowe lub świetlówkowe. Od drugiej opcji powoli się odchodzi, na korzyść oszczędności energetycznej ledów. Mimo to wykorzystanie świetlówek jest bardzo popularne w dwustronnych reklamach wizualnych. Gęsto umiejscowione jarzeniówki świecą obustronnie i nie trzeba instalować ścianki działowej, oddzielając jedną stronę kasetonu od drugiej.

Rodzaje kasetonów reklamowych:

Kasetony reklamowe mogą przyjmować różnego rodzaju formę. Począwszy od prostokątnych powierzchni reklamowych, po bardziej złożone elementy jak litery i loga świetlne, po dowolne kształty podświetlane z każdej strony. 

Zamówienie

Zamówcie już dziś efektowne kasetony dla siedzib Waszych firm! Tworzymy naprawdę unikalne formy reklamowe z plexi. Warszawa jako malownicze miasto, pełne wyszukanych szyldów – jest na to najlepszym dowodem.

Jako szeroko znany i ogólnie dostępny producent plexi dbamy o to, by produkcja plexi dążyła do tego, by w nasze produkty reklamowe zaopatrzona została każda możliwa hurtownia plexi na terenie całego kraju. Dysponujemy nie tylko kasetonami tworzonymi na bazie schematów. Na zamówienie z naszej plexi stworzyć można dowolny kaseton – nawet ten najmniej oczekiwany! Na wymiar z plexi wykonać można wiele zaskakujących form!

Napisz do nas.

Kasetony reklamowe z Dostawą Do Miejscowości Warszawa

Zapytaj o ofertę lub zamów - odpowiemy na wszystkie pytania

Właściwości i zalety Plexi / Pleksi

Wzornik Plexi - Pleksi

Jak zamawiać?

Każdego dnia pracujemy nad tym, aby jak najlepiej dostosować się do Państwa potrzeb. To podejście zaowocowało wieloma opiniami klientów na temat współpracy z naszą firmą. Niektóre z nich możesz przeczytać poniżej:

1 - Krok pierwszy:

Skontaktuj się z nami! Opisz czego potrzebujesz lub jakie wymogi ma spełniać. Ważne są dla nas też warunki krytyczne, czyli co musi być spełnione, aby Państwa projekt był zrealizowany według oczekiwań.

Może być to bardzo krótka i sprecyzowana informacja jak np.:

1.       Plexi bezbarwna grubości 2 mm o wymiarach 40 cm x 50 cm cięta piłą – 2 sztuki

2.       Kaseton dwustronny o wymiarach 220 cm na 60 cm, rama lakierowana na czarny mat, mocowanie górne do sufitu, oświetlenie świetlówki – projekt grafiki w załączniku

3.       Tablica reklamowa o wymiarach 1,5m na 0,8m mocowana na 6 dystansach. Podłoże to biały dibond o grubości 4 mm z nadrukiem bezpośrednim – projekt przesyłam poniżej.

4.       Stojak z plexi o grubości 8 mm. Jedno gięcie oddalone od krótszej krawędzi o 50 cm, tworząc literę L. Dokładne wymiary oraz rysunek poglądowy w załączniku.

 

Jeżeli jednak nie posiadasz jasnego i klarownego projektu, zawsze możesz do nas napisać z zapytaniem. Przedstawiając do czego chcesz wykorzystać jakiekolwiek tworzywo sztuczne oraz czy ma być przezroczyste, lekkie, a może elastyczne, a my wrócimy z odpowiedzią i sugerowanym rozwiązaniem!

2 - Krok drugi:

Jeżeli projekt jest jasny i nieskomplikowany, na tym etapie otrzymasz wycenę. W przypadku obustronnej zgodności i potwierdzenia projektu należy przesłać niezbędne dane do wystawienia zamówienia, bądź faktury. Na podstawie akceptacji kosztów i opłacenia zamówienia/faktury przystępujemy do pracy. Każdy z produktów jest realizowane indywidualnie na zamówienie według wymagań klienta.

 

 

W przeciwnym wypadku dopytujemy się o projekt oraz jego wymagania, a następnie przedstawiamy najczęściej kilka możliwości wraz z jednym sugerowanym podejściem. Takie podejście pozwala dopasować rozwiązanie do Ciebie! Istnieje multum możliwości i technik cięcia, grawerowania, wyklejania, drukowania, klejenia, a wszystko to z szerokim dostępem do tworzyw sztucznych i folii tworzy praktycznie nieograniczone możliwości

3 - Krok trzeci:

Ostatnim krokiem jest spakowanie i nadanie do Ciebie przesyłki o czym zostaniesz poinformowany. Standardowo wszystkie przesyłki dostarczane są do 24h. W przypadku większych gabarytów lub wagi mamy możliwość dostarczenia realizacji własnym transportem pod wskazany adres!Ostatnim krokiem jest spakowanie i nadanie do Ciebie przesyłki o czym zostaniesz poinformowany. Standardowo wszystkie przesyłki dostarczane są do 24h. W przypadku większych gabarytów lub wagi mamy możliwość dostarczenia realizacji własnym transportem pod wskazany adres!