Logo z plexi - Dostawa Do Kile

Plexi znane jest pod różnymi nazwami, jak pleksi, pleksa, plexiglas czy szkło akrylowe to tworzywo sztuczne, które z powodzeniem zastępuje szkło, a także wszystkie elementy gdzie wymagana jest przezroczystość materiału. Termoplastyczny i łatwy do kształtowania to nie jedyne zalety. Znajduje zastosowanie w reklamie, projektowaniu wnętrz, wystawiennictwie, budownictwie i przemyśle. Oferujemy bezbarwne, mleczne, dymione lub czarne oraz kolorowe płyty plexi na wymiar. Posiadamy też w dystrybucji pleksi matową, dwukolorową czy projekcyjną. 

  • Płyty plexi docinamy na podany przez Ciebie wymiar – co do milimetra (max 305x205cm)
  • Wysyłamy je w 48h pod wskazany adres w Twojej miejscowości
  • Oszczędzasz dzięki zakupom bezpośrednio u producenta

PleksiNaWymiar.pl

Nasze zalety:

Precyzyjne docięcie na wymiar.

Dzięki docięciu na wymiar bez problemu dopasujesz wycięte arkusze do założonych celów. Dokładność cięcia do 1 mm na pile lub nawet do 0.01 mm na ploterze

Najniższa cena producenta.

Przetwarzamy bardzo duże ilości pleksi na wymiar co pozwala nam sprzedawać materiał w bardzo atrakcyjnych cenach, nie  stosując zamienników.

25 lat
doświadczenia.

Dzięki niekwestionowanemu doświadczeniu najlepiej doradzimy materiały które spełnią Twoje oczekiwania. Jeżeli nie plexi to może poliwęglan?

5/5

Rodzaje Plexi - Pleksi:

Cięte Na Wymiar – Dostawa Na Terenie Całej Polski I Europy!

Opinie klientów:

Każdego dnia pracujemy nad tym, aby jak najlepiej dostosować się do Państwa potrzeb. To podejście zaowocowało wieloma opiniami klientów na temat współpracy z naszą firmą. Niektóre z nich możesz przeczytać poniżej:
5/5

„Przesyłka dobrze zabezpieczona, płyta przycięta według wymiarów. Wszystko ok, zgodnie z zamówieniem.”

5/5

„Zdecydowanie polecam. Zamówiłem płytę o niestandardowym kształcie. Została rewelacyjnie docięta i wyprofilowana. Niski koszt, doskonała jakość, szybka wysyłka. Polecam!”

5/5

„Świetna obsługa klienta, tworzywo bardzo dobrej jakości równo przycięte po zamontowaniu wygląda jak szkło. SUPER POLECAM !!!”

5/5

„Pleksa faktycznie wygląda jak szkło. Przycięta idealnie. Wysyłka super szybka. Polecam bardzo bardzo.”

5/5

„Dziękuję bardzo za udaną transakcję! Płyta docięta na wymiary podane przeze mnie. Bardzo dobrze zapakowana i szybka wysyłka! Bardzo polecam!”

5/5

„Poliwęglan przycięty tak dokładnie, że nie myślałem, że jest to w ogóle możliwe :)”

5/5

„Pleksa idealna, zawsze o takiej marzyłem. Dzięki wam spełniło się moje małe marzenie :-)”

Napisz do nas.

Zamów logo z plexi wraz z dostawą do Kile

Zapytaj o ofertę lub zamów - odpowiemy na wszystkie pytania

Logo z plexi i tworzyw sztucznych na zamówienieLogo z plexi i tworzyw sztucznych na zamówienie
Każdego dnia pracujemy nad tym, aby jak najlepiej dostosować się do Państwa potrzeb. To podejście zaowocowało wieloma opiniami klientów na temat współpracy z naszą firmą. Niektóre z nich możesz przeczytać poniżej:

Plexi jest popularnym materiałem, który jest wykorzystywany w wielu dziedzinach, między innymi przy tworzeniu logo firm. Jest to tworzywo zastępujące zwykły plastik, posiadające liczne zalety. Logo z plexi to nowoczesne rozwiązanie pozwalające na ciekawy i zadowalający efekt.

Wykorzystanie

Plexi może być wykorzystywane przy produkcji logo szkoły i w różnych firmach. Co ciekawe, ten produkt doskonale sprawdza się także w przypadku reklamowania swojej firmy – logo reklamowe przyciąga wzrok i jest bardzo efektowne. To doskonałe rozwiązanie dla firmy, która pragnie przyciągnąć klientów pomysłowością i stylem. Takie logo na plexi zazwyczaj jest tworzone na zamówienie – w sklepach internetowych można znaleźć ciekawe pomysły, dobrać kolorystykę, kształty i wielkości. Producenci tych produktów dbają o to, aby było wykonane w najlepszy jakościowo sposób. Przykładowo Warszawa oferuje wiele takich usług, z których korzysta coraz więcej osób.

Logo podświetlane

Podświetlane logo stało się bardzo popularne wśród wielu firm. Jest to drogowskaz dla odbiorców, a także oryginalny sposób na podkreślenie nazwy firmy. Litery świetlne są wykonane w oparciu o najwyższą jakość i kreatywność. Stanowią innowacyjny sposób na wizualną reklamę oraz zewnętrzne oznaczenie budynku. W tym przypadku zazwyczaj wykorzystywana jest technologia LED – oświetlenie jest w pełni bezpieczne, nie wydziela podczerwieni i ciepła oraz nie emituje szkodliwego promieniowania. Taki napis jest widoczny z daleka i czytelny, bez względu na warunki pogodowe. Plusem jest także to, że montaż takiego logo nie wymaga wysokiego napięcia. Podświetlane logo jest zazwyczaj wykorzystywane w miejscu wykonywania działalności gospodarczej, można je zamontować w zasadzie na każdym budynku. Ta ciekawa opcja nie tylko wskaże drogę odbiorcom, ale także przyciągnie uwagę potencjalnego klienta.

Podświetlane logo – zalety

Jakie zalety ma podświetlane logo i logo z plexi? Najważniejsze z nich to:

Sprawdzony producent

Trwałe i nowoczesne logo wykonywane jest z różnych materiałów, m. in. z aluminium, czy też plexi. Wybór dobrego producenta zagwarantuje najwyższą jakość wykonania w oparciu o indywidualny projekt. To pozwoli na pozytywne kreowanie wizerunku firmy, a także nowoczesne użycie technik reklamowych. Logo reklamowe musi się wyróżniać, dlatego podświetlenie jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Zaletą jest to, że litery można dowolnie podświetlać, uzyskując pożądany kształt i zdobienie liter. To pozwala dostosować projekt logo do potrzeb i oczekiwań danej firmy i sytuacji.

 

Logo z pleksi jest całkowicie indywidualnym produktem, realizowanym na zamówienie. Korzysta z niego wiele firm, szkół i innych lokali, które pragną wyróżnić się designerskim stylem. To także ciekawy sposób na reklamę swoich produktów – podświetlane logo z pewnością sprawi, że ludzie je zauważą. Warto wybrać takie logo, które będzie nowoczesne i trwałe. Kolejnym atutem jest także to, że takie rozwiązanie nie jest bardzo kosztowne, a może przynieść wiele korzyści.

Napisz do nas.

Zamów Plexi Z Dostawą Do Miejscowości Kile

Zapytaj o ofertę lub zamów - odpowiemy na wszystkie pytania

Właściwości i zalety Plexi / Pleksi

Wzornik Plexi - Pleksi

Jak zamawiać?

Każdego dnia pracujemy nad tym, aby jak najlepiej dostosować się do Państwa potrzeb. To podejście zaowocowało wieloma opiniami klientów na temat współpracy z naszą firmą. Niektóre z nich możesz przeczytać poniżej:

1 - Krok pierwszy:

Skontaktuj się z nami! Opisz czego potrzebujesz lub jakie wymogi ma spełniać. Ważne są dla nas też warunki krytyczne, czyli co musi być spełnione, aby Państwa projekt był zrealizowany według oczekiwań.

Może być to bardzo krótka i sprecyzowana informacja jak np.:

1.       Plexi bezbarwna grubości 2 mm o wymiarach 40 cm x 50 cm cięta piłą – 2 sztuki

2.       Kaseton dwustronny o wymiarach 220 cm na 60 cm, rama lakierowana na czarny mat, mocowanie górne do sufitu, oświetlenie świetlówki – projekt grafiki w załączniku

3.       Tablica reklamowa o wymiarach 1,5m na 0,8m mocowana na 6 dystansach. Podłoże to biały dibond o grubości 4 mm z nadrukiem bezpośrednim – projekt przesyłam poniżej.

4.       Stojak z plexi o grubości 8 mm. Jedno gięcie oddalone od krótszej krawędzi o 50 cm, tworząc literę L. Dokładne wymiary oraz rysunek poglądowy w załączniku.

 

Jeżeli jednak nie posiadasz jasnego i klarownego projektu, zawsze możesz do nas napisać z zapytaniem. Przedstawiając do czego chcesz wykorzystać jakiekolwiek tworzywo sztuczne oraz czy ma być przezroczyste, lekkie, a może elastyczne, a my wrócimy z odpowiedzią i sugerowanym rozwiązaniem!

2 - Krok drugi:

Jeżeli projekt jest jasny i nieskomplikowany, na tym etapie otrzymasz wycenę. W przypadku obustronnej zgodności i potwierdzenia projektu należy przesłać niezbędne dane do wystawienia zamówienia, bądź faktury. Na podstawie akceptacji kosztów i opłacenia zamówienia/faktury przystępujemy do pracy. Każdy z produktów jest realizowane indywidualnie na zamówienie według wymagań klienta.

 

 

W przeciwnym wypadku dopytujemy się o projekt oraz jego wymagania, a następnie przedstawiamy najczęściej kilka możliwości wraz z jednym sugerowanym podejściem. Takie podejście pozwala dopasować rozwiązanie do Ciebie! Istnieje multum możliwości i technik cięcia, grawerowania, wyklejania, drukowania, klejenia, a wszystko to z szerokim dostępem do tworzyw sztucznych i folii tworzy praktycznie nieograniczone możliwości

3 - Krok trzeci:

Ostatnim krokiem jest spakowanie i nadanie do Ciebie przesyłki o czym zostaniesz poinformowany. Standardowo wszystkie przesyłki dostarczane są do 24h. W przypadku większych gabarytów lub wagi mamy możliwość dostarczenia realizacji własnym transportem pod wskazany adres!Ostatnim krokiem jest spakowanie i nadanie do Ciebie przesyłki o czym zostaniesz poinformowany. Standardowo wszystkie przesyłki dostarczane są do 24h. W przypadku większych gabarytów lub wagi mamy możliwość dostarczenia realizacji własnym transportem pod wskazany adres!