Napisy z plexi - Dostawa Do Miejscowości Dwudniaki

Plexi znane jest pod różnymi nazwami, jak pleksi, pleksa, plexiglas czy szkło akrylowe to tworzywo sztuczne, które z powodzeniem zastępuje szkło, a także wszystkie elementy gdzie wymagana jest przezroczystość materiału. Termoplastyczny i łatwy do kształtowania to nie jedyne zalety. Znajduje zastosowanie w reklamie, projektowaniu wnętrz, wystawiennictwie, budownictwie i przemyśle. Oferujemy bezbarwne, mleczne, dymione lub czarne oraz kolorowe płyty plexi na wymiar. Posiadamy też w dystrybucji pleksi matową, dwukolorową czy projekcyjną. 

  • Płyty plexi docinamy na podany przez Ciebie wymiar – co do milimetra (max 305x205cm)
  • Wysyłamy je w 48h pod wskazany adres w Twojej miejscowości
  • Oszczędzasz dzięki zakupom bezpośrednio u producenta

PleksiNaWymiar.pl

Nasze zalety:

Precyzyjne docięcie na wymiar.

Dzięki docięciu na wymiar bez problemu dopasujesz wycięte arkusze do założonych celów. Dokładność cięcia do 1 mm na pile lub nawet do 0.01 mm na ploterze

Najniższa cena producenta.

Przetwarzamy bardzo duże ilości pleksi na wymiar co pozwala nam sprzedawać materiał w bardzo atrakcyjnych cenach, nie  stosując zamienników.

25 lat
doświadczenia.

Dzięki niekwestionowanemu doświadczeniu najlepiej doradzimy materiały które spełnią Twoje oczekiwania. Jeżeli nie plexi to może poliwęglan?

5/5

Rodzaje Plexi - Pleksi:

Cięte Na Wymiar – Dostawa Na Terenie Całej Polski I Europy!

Opinie klientów:

Każdego dnia pracujemy nad tym, aby jak najlepiej dostosować się do Państwa potrzeb. To podejście zaowocowało wieloma opiniami klientów na temat współpracy z naszą firmą. Niektóre z nich możesz przeczytać poniżej:
5/5

„Przesyłka dobrze zabezpieczona, płyta przycięta według wymiarów. Wszystko ok, zgodnie z zamówieniem.”

5/5

„Zdecydowanie polecam. Zamówiłem płytę o niestandardowym kształcie. Została rewelacyjnie docięta i wyprofilowana. Niski koszt, doskonała jakość, szybka wysyłka. Polecam!”

5/5

„Świetna obsługa klienta, tworzywo bardzo dobrej jakości równo przycięte po zamontowaniu wygląda jak szkło. SUPER POLECAM !!!”

5/5

„Pleksa faktycznie wygląda jak szkło. Przycięta idealnie. Wysyłka super szybka. Polecam bardzo bardzo.”

5/5

„Dziękuję bardzo za udaną transakcję! Płyta docięta na wymiary podane przeze mnie. Bardzo dobrze zapakowana i szybka wysyłka! Bardzo polecam!”

5/5

„Poliwęglan przycięty tak dokładnie, że nie myślałem, że jest to w ogóle możliwe :)”

5/5

„Pleksa idealna, zawsze o takiej marzyłem. Dzięki wam spełniło się moje małe marzenie :-)”

Napisz do nas.

Zamów Plexi Z Dostawą Do Miejscowości Dwudniaki

Zapytaj o ofertę lub zamów - odpowiemy na wszystkie pytania

Napisy z plexi i tworzyw sztucznych na zamówienie
Każdego dnia pracujemy nad tym, aby jak najlepiej dostosować się do Państwa potrzeb. To podejście zaowocowało wieloma opiniami klientów na temat współpracy z naszą firmą. Niektóre z nich możesz przeczytać poniżej:

Szkło akrylowe, inaczej nazywane pleksi jest przezroczystym tworzywem sztucznym. Jego głównym składnikiem jest bez wątpienia polimetakrylan metylu. Ogromną zaletą tego materiału, jest przede wszystkim to, że jest on w stu procentach przezroczysty. Jest on również odporny na działalnie ultrafioletu. Napisy z pleksi są obecnie bardzo popularne.

Zastosowanie szkła akrylowego

Ekspozytory z plexi Warszawa są bardzo łatwo dostępne. Napisy na ścianę mogą być wykonane nie tylko na zamówienie, ale również na wymiar. Tworzywo to można dowolnie formatować. Jej trwałość nadal będzie zachowana. Produkcja z plexi jest w stanie uzyskać bardzo ciekawe i dość oryginalne kształty. Z łatwością ze szkła akrylowego uzyskamy napisy. Ekspozytory reklamowe powinny być przede wszystkim bardzo dobrze widziane, napis wykonany na plexi może pojawić się w różnych wymiarach. W ten sposób litery mogą być na prawdę bardzo duże, a co za tym idzie – bardzo widoczne. W modelach podświetlanych światłem led jakość wciąż jest priorytetem. Plusem takich napisów jest to, że będą one o wiele bardziej widoczne.

Gdzie Wykorzystać Plexi W Domu?

Plexiglas wykorzystuje się do podświetleń. Wytrzymałe szkło akrylowe może być użyte do stworzenia klosza do lampy, którą można następnie wykorzystać w miejscach o dużej wilgotności i możliwości zabrudzenia, np. w łazience czy w kuchni. W mieszkaniach tafle plexi stosuje się powszechnie jako zamiennik szyby do drzwi wewnętrznych, najczęściej – dorabianej do drzwi pokojowych wykonanych z drewna, w których umieszcza się wstawkę z pleksiglasu w celu zwiększenia dostępu światła do wnętrza. Specjalne świetliki stosuje się także w drzwiach wejściowych, które od kilku sezonów można zauważyć w nowoczesnych domach prywatnych. Wycinanie tego materiału umożliwia również wykorzystanie pleksiglasu o zróżnicowanej grubości w kuchniach i łazienkach. Panele z pleksi do kuchni jako płyty na wymiar coraz częściej obecne są jako forma zabezpieczenia ściany pomiędzy szafkami lub jako podstawa do wykonania oddzielnej ścianki działowej. Niezwykle popularne do niedawna rozwiązanie, w którym pomiędzy szafkami stojącymi a wiszącymi układało się płytki, obecnie zastępowany jest przez fototapety, zabezpieczone naszym materiałem. Popularność takiego rozwiązania to nie tylko możliwość częstszego i lepszego czyszczenia, ale również sposób na nadanie indywidualnego charakteru wnętrzom kuchennym. Istnieje jeszcze jedna ciekawa możliwość wykorzystania tego materiału – można go z powodzeniem użyć jako osłona do perkusji (parawan akustyczny).

Pleksa – idealny materiał

Napisy ścienne wykonane ze szkła akrylowego zachowują przepiękny połysk, który sprawia, że reklama wygląda bardzo estetycznie. Do dyspozycji klientów firma posiada, nie tylko połysk, ale również mat. Każdy będzie mógł zdecydować o tym indywidualnie. Plexa cechuje się przede wszystkim bardzo dobrej jakości techniką wykonania, a także ma wiele plusów pod względem wizualnym. Szkło akrylowe występuje pod wieloma postaciami. Można ją na przykład spotkać bezbarwną, kolorową lub lustrzaną. Produkty wykonane ze szkła akrylowego można zastosować zarówno na zewnątrz budynku, jak i w jego wnętrzu. Ten materiał z łatwością można wykorzystać nie tylko w budownictwie, ale również w reklamie. Ze szkła akrylowego można przygotować między innymi: panele reklamowe, dekoracje lub napisy do sypialni. Bardzo często wykorzystuje się napisy 3D. Materiał ten cechuje się również bardzo małą wagą. Oprócz tego stosuje się także napisy ze styroduru z licem z plexi.

Napisy ze styroduru

Napisy ze styroduru z licem z plexi są coraz bardziej popularne. Jest to bowiem mocno zbita pianka, która jest odporna na wszelkie warunki atmosferyczne. Klient ma wpływ nie tylko na kolor materiału, ale również na jego wymiar. Gama opracowanych produktów przez firmę została stworzona tak, aby była bardzo łatwa w transporcie. Napisy z plexi są bardzo łatwe w montażu. Można je zamontować na przykład w naszym mieszkaniu – w sypialni, kuchni lub przedpokoju. Oprócz tego takie napisy bardzo często można zauważyć na budynkach, na przykład na budynku restauracji lub u fryzjera. Wszystkie konstrukcje są niesamowicie praktyczne i funkcjonalne. Producent z plexi może również stworzyć przepiękne ozdoby weselne, na przykład imiona małżonków. Reklama wykonana ze szkła akrylowego przede wszystkim jest bardzo dobrze widoczna. W polskich miastach bardzo często można zauważyć tego typu reklamy. Taka forma reklamy jest ciężka do zniszczenia.

 

Napisy na ścianę są bardzo popularne. Szkło akrylowe wykorzystane w reklamie daje nową siłę rażenia.

Napisz do nas.

Zamów Plexi Z Dostawą Do Miejscowości Dwudniaki

Zapytaj o ofertę lub zamów - odpowiemy na wszystkie pytania

Właściwości i zalety Plexi / Pleksi

Wzornik Plexi - Pleksi

Jak zamawiać?

Każdego dnia pracujemy nad tym, aby jak najlepiej dostosować się do Państwa potrzeb. To podejście zaowocowało wieloma opiniami klientów na temat współpracy z naszą firmą. Niektóre z nich możesz przeczytać poniżej:

1 - Krok pierwszy:

Skontaktuj się z nami! Opisz czego potrzebujesz lub jakie wymogi ma spełniać. Ważne są dla nas też warunki krytyczne, czyli co musi być spełnione, aby Państwa projekt był zrealizowany według oczekiwań.

Może być to bardzo krótka i sprecyzowana informacja jak np.:

1.       Plexi bezbarwna grubości 2 mm o wymiarach 40 cm x 50 cm cięta piłą – 2 sztuki

2.       Kaseton dwustronny o wymiarach 220 cm na 60 cm, rama lakierowana na czarny mat, mocowanie górne do sufitu, oświetlenie świetlówki – projekt grafiki w załączniku

3.       Tablica reklamowa o wymiarach 1,5m na 0,8m mocowana na 6 dystansach. Podłoże to biały dibond o grubości 4 mm z nadrukiem bezpośrednim – projekt przesyłam poniżej.

4.       Stojak z plexi o grubości 8 mm. Jedno gięcie oddalone od krótszej krawędzi o 50 cm, tworząc literę L. Dokładne wymiary oraz rysunek poglądowy w załączniku.

 

Jeżeli jednak nie posiadasz jasnego i klarownego projektu, zawsze możesz do nas napisać z zapytaniem. Przedstawiając do czego chcesz wykorzystać jakiekolwiek tworzywo sztuczne oraz czy ma być przezroczyste, lekkie, a może elastyczne, a my wrócimy z odpowiedzią i sugerowanym rozwiązaniem!

2 - Krok drugi:

Jeżeli projekt jest jasny i nieskomplikowany, na tym etapie otrzymasz wycenę. W przypadku obustronnej zgodności i potwierdzenia projektu należy przesłać niezbędne dane do wystawienia zamówienia, bądź faktury. Na podstawie akceptacji kosztów i opłacenia zamówienia/faktury przystępujemy do pracy. Każdy z produktów jest realizowane indywidualnie na zamówienie według wymagań klienta.

 

 

W przeciwnym wypadku dopytujemy się o projekt oraz jego wymagania, a następnie przedstawiamy najczęściej kilka możliwości wraz z jednym sugerowanym podejściem. Takie podejście pozwala dopasować rozwiązanie do Ciebie! Istnieje multum możliwości i technik cięcia, grawerowania, wyklejania, drukowania, klejenia, a wszystko to z szerokim dostępem do tworzyw sztucznych i folii tworzy praktycznie nieograniczone możliwości

3 - Krok trzeci:

Ostatnim krokiem jest spakowanie i nadanie do Ciebie przesyłki o czym zostaniesz poinformowany. Standardowo wszystkie przesyłki dostarczane są do 24h. W przypadku większych gabarytów lub wagi mamy możliwość dostarczenia realizacji własnym transportem pod wskazany adres!Ostatnim krokiem jest spakowanie i nadanie do Ciebie przesyłki o czym zostaniesz poinformowany. Standardowo wszystkie przesyłki dostarczane są do 24h. W przypadku większych gabarytów lub wagi mamy możliwość dostarczenia realizacji własnym transportem pod wskazany adres!