Reklamy wizualne z plexi- Dostawa Do Miejscowości Majdan Mały

Plexi znane jest pod różnymi nazwami, jak pleksi, pleksa, plexiglas czy szkło akrylowe to tworzywo sztuczne, które z powodzeniem zastępuje szkło, a także wszystkie elementy gdzie wymagana jest przezroczystość materiału. Termoplastyczny i łatwy do kształtowania to nie jedyne zalety. Znajduje zastosowanie w reklamie, projektowaniu wnętrz, wystawiennictwie, budownictwie i przemyśle. Oferujemy bezbarwne, mleczne, dymione lub czarne oraz kolorowe płyty plexi na wymiar. Posiadamy też w dystrybucji pleksi matową, dwukolorową czy projekcyjną. 

  • Płyty plexi docinamy na podany przez Ciebie wymiar – co do milimetra (max 305x205cm)
  • Wysyłamy je w 48h pod wskazany adres w Twojej miejscowości
  • Oszczędzasz dzięki zakupom bezpośrednio u producenta

PleksiNaWymiar.pl

Nasze zalety:

Precyzyjne docięcie na wymiar.

Dzięki docięciu na wymiar bez problemu dopasujesz wycięte arkusze do założonych celów. Dokładność cięcia do 1 mm na pile lub nawet do 0.01 mm na ploterze

Najniższa cena producenta.

Przetwarzamy bardzo duże ilości pleksi na wymiar co pozwala nam sprzedawać materiał w bardzo atrakcyjnych cenach, nie  stosując zamienników.

25 lat
doświadczenia.

Dzięki niekwestionowanemu doświadczeniu najlepiej doradzimy materiały które spełnią Twoje oczekiwania. Jeżeli nie plexi to może poliwęglan?

Opinie klientów:

Każdego dnia pracujemy nad tym, aby jak najlepiej dostosować się do Państwa potrzeb. To podejście zaowocowało wieloma opiniami klientów na temat współpracy z naszą firmą. Niektóre z nich możesz przeczytać poniżej:
5/5

„Przesyłka dobrze zabezpieczona, płyta przycięta według wymiarów. Wszystko ok, zgodnie z zamówieniem.”

5/5

„Zdecydowanie polecam. Zamówiłem płytę o niestandardowym kształcie. Została rewelacyjnie docięta i wyprofilowana. Niski koszt, doskonała jakość, szybka wysyłka. Polecam!”

5/5

„Świetna obsługa klienta, tworzywo bardzo dobrej jakości równo przycięte po zamontowaniu wygląda jak szkło. SUPER POLECAM !!!”

5/5

„Pleksa faktycznie wygląda jak szkło. Przycięta idealnie. Wysyłka super szybka. Polecam bardzo bardzo.”

5/5

„Dziękuję bardzo za udaną transakcję! Płyta docięta na wymiary podane przeze mnie. Bardzo dobrze zapakowana i szybka wysyłka! Bardzo polecam!”

5/5

„Poliwęglan przycięty tak dokładnie, że nie myślałem, że jest to w ogóle możliwe :)”

5/5

„Pleksa idealna, zawsze o takiej marzyłem. Dzięki wam spełniło się moje małe marzenie :-)”

Napisz do nas.

Zamów reklamę wizualną z Dostawą Do Majdan Mały

Zapytaj o ofertę lub zamów - odpowiemy na wszystkie pytania

Reklamy z plexi i tworzyw sztucznych na zamówienie
Każdego dnia pracujemy nad tym, aby jak najlepiej dostosować się do Państwa potrzeb. To podejście zaowocowało wieloma opiniami klientów na temat współpracy z naszą firmą. Niektóre z nich możesz przeczytać poniżej:

Reklama świetlna mająca formę pleksi daje możliwość zadbania o część estetyczną szyldu. Reklamy z plexi projektujemy i produkujemy zgodnie z zaleceniami klienta, mając na uwadze dowolne kasetony, litery przestrzenne z podświetleniem LED, totemy i litery przestrzenne ze styroduru, które cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem. W swojej ofercie posiadamy także plansze reklamowe. Oferujemy unikalne i kreatywne podejście do każdej współpracy z klientem, szerokie doświadczenie i znajomość rynku.

Reklamy z pleksi – wysoka jakość i innowacja naszych produktów

Nasze produkty cechuje innowacyjne wykonanie i solidna jakość. Jako producent reklam z pleksi oferujemy towary na wymiar i na zamówienie. Wychodzimy na przeciw różnorodnych zapotrzebowaniom i oczekiwaniom klientów, także w zakresie niestandardowych produktów, które realizujemy zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Swoją pracą potwierdzamy tezę, że tworzywo sztuczne daje duże możliwości w zakresie obróbki. Wykorzystujemy pleksi jako materiał dający szerokie możliwości, mogący być dowolnie formowany i zachowujący estetyczny wygląd przez wiele lat. Te możliwości wykorzystujemy każdego dnia w trakcie tworzenia realizacji dla naszych klientów.

Reklama led na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań – Majdan Mały i okolice

Reklama podświetlana led to niezbędny element marketingowy każdego przedsiębiorstwa. Działanie współczesnych firm w dużej mierze zależy od skutecznej reklamy i wyrazistego przekazu. Z tym wiąże się kwestia dotarcia do klientów, co ma przełożenie na zyski i pozycję na rynku. Reklamy, także reklamy pleksi, wpisują się w popularyzację usług firm i marek.

Tworząc reklamy na miarę Twoich potrzeb korzystamy ze sprawdzonego materiału jakim jest pleksi. To jeden z wiodących materiałów w zakresie tworzenia kasetonów reklamowych (obok m.in. dibondu i metalu). Ma zastosowanie w połączeniu z odpowiednim oświetleniem, co wpływa na efekt finalny i daje możliwość stworzenia dobrej reklamy led (np. w połączeniu z hermetycznym systemem LED).

Produkty wykonane z pleksi są cały czas udoskonalane, co przekłada się na ich jakość. Obecnie są one także energooszczędne i odporne na działanie czynników zewnętrznych, co znacząco wpływa na czas ich użytkowania.

Skontaktuj się z nami i stwórz własną reklamę świetlną!

Grono naszych specjalistów wyjaśni Ci istotne kwestie związane z tworzeniem reklamy led. To jedna z najbardziej popularnych form

identyfikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej. W świecie, gdzie bycie widocznym wpływa na pozycję marki i firmy – ważne jest, by umieć właściwie zadbać o swoją reklamę i pokazać się potencjalnym klientom. To droga w stronę sukcesu i powodzenia każdego przedsiębiorstwa.

 

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Oferujemy usługi na terenie Warszawy i okolic w zakresie ekspozytorów z pleksi,liter przestrzennych, tabliczek, banerów, kasetonów reklamowych i innych form reklam led. Zapraszamy do kontaktu!Grono naszych specjalistów wyjaśni Ci istotne kwestie związane z tworzeniem reklamy led. To jedna z najbardziej popularnych form

identyfikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej. W świecie, gdzie bycie widocznym wpływa na pozycję marki i firmy – ważne jest, by umieć właściwie zadbać o swoją reklamę i pokazać się potencjalnym klientom. To droga w stronę sukcesu i powodzenia każdego przedsiębiorstwa.

 

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Oferujemy usługi na terenie Warszawy i okolic w zakresie ekspozytorów z pleksi,liter przestrzennych, tabliczek, banerów, kasetonów reklamowych i innych form reklam led. Zapraszamy do kontaktu!

Napisz do nas.

Zamów z Dostawą Do Majdan Mały

Zapytaj o ofertę lub zamów - odpowiemy na wszystkie pytania

Właściwości i zalety Plexi / Pleksi

Wzornik Plexi - Pleksi

Jak zamawiać?

Każdego dnia pracujemy nad tym, aby jak najlepiej dostosować się do Państwa potrzeb. To podejście zaowocowało wieloma opiniami klientów na temat współpracy z naszą firmą. Niektóre z nich możesz przeczytać poniżej:

1 - Krok pierwszy:

Skontaktuj się z nami! Opisz czego potrzebujesz lub jakie wymogi ma spełniać. Ważne są dla nas też warunki krytyczne, czyli co musi być spełnione, aby Państwa projekt był zrealizowany według oczekiwań.

Może być to bardzo krótka i sprecyzowana informacja jak np.:

1.       Plexi bezbarwna grubości 2 mm o wymiarach 40 cm x 50 cm cięta piłą – 2 sztuki

2.       Kaseton dwustronny o wymiarach 220 cm na 60 cm, rama lakierowana na czarny mat, mocowanie górne do sufitu, oświetlenie świetlówki – projekt grafiki w załączniku

3.       Tablica reklamowa o wymiarach 1,5m na 0,8m mocowana na 6 dystansach. Podłoże to biały dibond o grubości 4 mm z nadrukiem bezpośrednim – projekt przesyłam poniżej.

4.       Stojak z plexi o grubości 8 mm. Jedno gięcie oddalone od krótszej krawędzi o 50 cm, tworząc literę L. Dokładne wymiary oraz rysunek poglądowy w załączniku.

 

Jeżeli jednak nie posiadasz jasnego i klarownego projektu, zawsze możesz do nas napisać z zapytaniem. Przedstawiając do czego chcesz wykorzystać jakiekolwiek tworzywo sztuczne oraz czy ma być przezroczyste, lekkie, a może elastyczne, a my wrócimy z odpowiedzią i sugerowanym rozwiązaniem!

2 - Krok drugi:

Jeżeli projekt jest jasny i nieskomplikowany, na tym etapie otrzymasz wycenę. W przypadku obustronnej zgodności i potwierdzenia projektu należy przesłać niezbędne dane do wystawienia zamówienia, bądź faktury. Na podstawie akceptacji kosztów i opłacenia zamówienia/faktury przystępujemy do pracy. Każdy z produktów jest realizowane indywidualnie na zamówienie według wymagań klienta.

 

 

W przeciwnym wypadku dopytujemy się o projekt oraz jego wymagania, a następnie przedstawiamy najczęściej kilka możliwości wraz z jednym sugerowanym podejściem. Takie podejście pozwala dopasować rozwiązanie do Ciebie! Istnieje multum możliwości i technik cięcia, grawerowania, wyklejania, drukowania, klejenia, a wszystko to z szerokim dostępem do tworzyw sztucznych i folii tworzy praktycznie nieograniczone możliwości

3 - Krok trzeci:

Ostatnim krokiem jest spakowanie i nadanie do Ciebie przesyłki o czym zostaniesz poinformowany. Standardowo wszystkie przesyłki dostarczane są do 24h. W przypadku większych gabarytów lub wagi mamy możliwość dostarczenia realizacji własnym transportem pod wskazany adres!Ostatnim krokiem jest spakowanie i nadanie do Ciebie przesyłki o czym zostaniesz poinformowany. Standardowo wszystkie przesyłki dostarczane są do 24h. W przypadku większych gabarytów lub wagi mamy możliwość dostarczenia realizacji własnym transportem pod wskazany adres!