Stojaki reklamowe z plexi- Dostawa Do Miejscowości Brzezica

Plexi znane jest pod różnymi nazwami, jak pleksi, pleksa, plexiglas czy szkło akrylowe to tworzywo sztuczne, które z powodzeniem zastępuje szkło, a także wszystkie elementy gdzie wymagana jest przezroczystość materiału. Termoplastyczny i łatwy do kształtowania to nie jedyne zalety. Znajduje zastosowanie w reklamie, projektowaniu wnętrz, wystawiennictwie, budownictwie i przemyśle. Oferujemy bezbarwne, mleczne, dymione lub czarne oraz kolorowe płyty plexi na wymiar. Posiadamy też w dystrybucji pleksi matową, dwukolorową czy projekcyjną. 

  • Płyty plexi docinamy na podany przez Ciebie wymiar – co do milimetra (max 305x205cm)
  • Wysyłamy je w 48h pod wskazany adres w Twojej miejscowości
  • Oszczędzasz dzięki zakupom bezpośrednio u producenta

PleksiNaWymiar.pl

Nasze zalety:

Precyzyjne docięcie na wymiar.

Dzięki docięciu na wymiar bez problemu dopasujesz wycięte arkusze do założonych celów. Dokładność cięcia do 1 mm na pile lub nawet do 0.01 mm na ploterze

Najniższa cena producenta.

Przetwarzamy bardzo duże ilości pleksi na wymiar co pozwala nam sprzedawać materiał w bardzo atrakcyjnych cenach, nie  stosując zamienników.

25 lat
doświadczenia.

Dzięki niekwestionowanemu doświadczeniu najlepiej doradzimy materiały które spełnią Twoje oczekiwania. Jeżeli nie plexi to może poliwęglan?

Opinie klientów:

Każdego dnia pracujemy nad tym, aby jak najlepiej dostosować się do Państwa potrzeb. To podejście zaowocowało wieloma opiniami klientów na temat współpracy z naszą firmą. Niektóre z nich możesz przeczytać poniżej:
5/5

„Przesyłka dobrze zabezpieczona, płyta przycięta według wymiarów. Wszystko ok, zgodnie z zamówieniem.”

5/5

„Zdecydowanie polecam. Zamówiłem płytę o niestandardowym kształcie. Została rewelacyjnie docięta i wyprofilowana. Niski koszt, doskonała jakość, szybka wysyłka. Polecam!”

5/5

„Świetna obsługa klienta, tworzywo bardzo dobrej jakości równo przycięte po zamontowaniu wygląda jak szkło. SUPER POLECAM !!!”

5/5

„Pleksa faktycznie wygląda jak szkło. Przycięta idealnie. Wysyłka super szybka. Polecam bardzo bardzo.”

5/5

„Dziękuję bardzo za udaną transakcję! Płyta docięta na wymiary podane przeze mnie. Bardzo dobrze zapakowana i szybka wysyłka! Bardzo polecam!”

5/5

„Poliwęglan przycięty tak dokładnie, że nie myślałem, że jest to w ogóle możliwe :)”

5/5

„Pleksa idealna, zawsze o takiej marzyłem. Dzięki wam spełniło się moje małe marzenie :-)”

Napisz do nas.

Stojaki plexi z Dostawą Do Brzezica

Zapytaj o ofertę lub zamów - odpowiemy na wszystkie pytania

Stojaki z plexi i tworzyw sztucznych na zamówienie
Każdego dnia pracujemy nad tym, aby jak najlepiej dostosować się do Państwa potrzeb. To podejście zaowocowało wieloma opiniami klientów na temat współpracy z naszą firmą. Niektóre z nich możesz przeczytać poniżej:

Jakie funkcje spełniają stojaki z plexi w firmie? Czy warto z nich korzystać? Jakie mają zalety?

Stojaki informacyjne

Stojaki z plexi pełnią zazwyczaj funkcję informacyjną – służą do prezentacji wizytówek firmy, ulotek i innych materiałów reklamowych. Można znaleźć większe i mniejsze stojaki, o rozmiarach a3, a4, a5 lub a6, z pojedynczymi lub z kilkoma kieszeniami.Taki stojak można powiesić na ścianie, postawić na biurku lub blacie. Doskonale spełnia funkcje marketingowe i informacyjne.

Cechy stojaków – Brzezica i okolice

Stojaki biurkowe cechują się estetyką i są niezwykle przydatne i efektowne. Bardzo często spotykamy je w barach, restauracjach (umieszcza się w nich karty menu), także w sklepach, biurach, urzędach, a nawet na stacjach benzynowych. Stojaki z pleksi wyróżniają się niską ceną i wysoką jakością. Zazwyczaj są przezroczyste i dopasowane do stylu i charakteru firmy.

Trwałość i estetyka

Stojaki biurkowe cechują się estetyką i są niezwykle przydatne i efektowne. Bardzo często spotykamy je w barach, restauracjach (umieszcza się w nich karty menu), także w sklepach, biurach, urzędach, a nawet na stacjach benzynowych. Stojaki z pleksi wyróżniają się niską ceną i wysoką jakością. Zazwyczaj są przezroczyste i dopasowane do stylu i charakteru firmy.

Stojaki na wymiar

Producenci takich stojaków prześcigają się w tworzeniu coraz lepszych produktów, z zachowaniem najwyższej jakości. Dostępne są różne wielkości i konstrukcje; stojaki wolnostojące lub do powieszenia na ścianie. Wybór należy do kupującego. Można także zamówić stojaki na zamówienie, co pozwoli zaspokoić potrzeby odbiorcy. Warszawa jest miejscem gdzie znajdziemy niejednego producenta stojaków, warto zapoznać się z ofertami i wybrać najbardziej dogodną dla swojej firmy.

Stabilna konstrukcja

Takie ekspozytory reklamowe służą do promocji różnych gałęzi przemysłu i sprawdzają się przez długi czas. Można także skorzystać z modelu podświetlanego światłem led, co daje lepszy efekt wizualny i przyciągnie odbiorców. Plexi, nawet po długim użytkowaniu, posiada delikatny połysk lub mat i nie traci na jakości, co jest ogromnym plusem. Konstrukcje są wykonane z najwyższą starannością, są lekkie i łatwe do przechowywania. Montaż nie stanowi żadnego problemu, zwłaszcza w przypadku wolno stojących stojaków. Stojaki akrylowe przyciągają wzrok i pełnią funkcje reklamowe.

Rodzaje stojaków

Wśród stojaków z plexi znaleźć można wiele rodzajów ze względu na ich zastosowanie. Dostępne są stojaki sklepowe – niezwykle pojemne i stabilne, stojaki na ulotki – pozwalają uporządkować dużą ilość materiałów i je wyeksponować, stojaki jubilerskie – służą głównie jako podstawa lub tło dla biżuterii, stojaki na biżuterię lub podświetlane led – z ogromną siłą rażenia, ale także najbardziej kosztowne produkty.

Podsumowując, na rynku znajdziemy mnóstwo różnorodnych stojaków akrylowych. Nie tylko cieszą oko, ale także są pojemne i praktyczne. Można w nich umieścić ulotki, gazetki promocyjne, wizytówki i inne materiały, które zaprezentują ofertę firmy. Takie stojaki zyskują na popularności, zwłaszcza w nowoczesnych firmach, które stawiają na estetykę i szukają innowacyjnych produktów pozwalających na reklamę i marketing. Pozwalają uporządkować bałagan – ulotki znajdziemy w jednym miejscu, co stanowi praktyczne rozwiązanie. Estetyka i trwałość to jedne z głównych cech stojaków informacyjnych.

Napisz do nas.

Zamów z Dostawą Do Brzezica

Zapytaj o ofertę lub zamów - odpowiemy na wszystkie pytania

Właściwości i zalety Plexi / Pleksi

Wzornik Plexi - Pleksi

Jak zamawiać?

Każdego dnia pracujemy nad tym, aby jak najlepiej dostosować się do Państwa potrzeb. To podejście zaowocowało wieloma opiniami klientów na temat współpracy z naszą firmą. Niektóre z nich możesz przeczytać poniżej:

1 - Krok pierwszy:

Skontaktuj się z nami! Opisz czego potrzebujesz lub jakie wymogi ma spełniać. Ważne są dla nas też warunki krytyczne, czyli co musi być spełnione, aby Państwa projekt był zrealizowany według oczekiwań.

Może być to bardzo krótka i sprecyzowana informacja jak np.:

1.       Plexi bezbarwna grubości 2 mm o wymiarach 40 cm x 50 cm cięta piłą – 2 sztuki

2.       Kaseton dwustronny o wymiarach 220 cm na 60 cm, rama lakierowana na czarny mat, mocowanie górne do sufitu, oświetlenie świetlówki – projekt grafiki w załączniku

3.       Tablica reklamowa o wymiarach 1,5m na 0,8m mocowana na 6 dystansach. Podłoże to biały dibond o grubości 4 mm z nadrukiem bezpośrednim – projekt przesyłam poniżej.

4.       Stojak z plexi o grubości 8 mm. Jedno gięcie oddalone od krótszej krawędzi o 50 cm, tworząc literę L. Dokładne wymiary oraz rysunek poglądowy w załączniku.

 

Jeżeli jednak nie posiadasz jasnego i klarownego projektu, zawsze możesz do nas napisać z zapytaniem. Przedstawiając do czego chcesz wykorzystać jakiekolwiek tworzywo sztuczne oraz czy ma być przezroczyste, lekkie, a może elastyczne, a my wrócimy z odpowiedzią i sugerowanym rozwiązaniem!

2 - Krok drugi:

Jeżeli projekt jest jasny i nieskomplikowany, na tym etapie otrzymasz wycenę. W przypadku obustronnej zgodności i potwierdzenia projektu należy przesłać niezbędne dane do wystawienia zamówienia, bądź faktury. Na podstawie akceptacji kosztów i opłacenia zamówienia/faktury przystępujemy do pracy. Każdy z produktów jest realizowane indywidualnie na zamówienie według wymagań klienta.

 

 

W przeciwnym wypadku dopytujemy się o projekt oraz jego wymagania, a następnie przedstawiamy najczęściej kilka możliwości wraz z jednym sugerowanym podejściem. Takie podejście pozwala dopasować rozwiązanie do Ciebie! Istnieje multum możliwości i technik cięcia, grawerowania, wyklejania, drukowania, klejenia, a wszystko to z szerokim dostępem do tworzyw sztucznych i folii tworzy praktycznie nieograniczone możliwości

3 - Krok trzeci:

Ostatnim krokiem jest spakowanie i nadanie do Ciebie przesyłki o czym zostaniesz poinformowany. Standardowo wszystkie przesyłki dostarczane są do 24h. W przypadku większych gabarytów lub wagi mamy możliwość dostarczenia realizacji własnym transportem pod wskazany adres!Ostatnim krokiem jest spakowanie i nadanie do Ciebie przesyłki o czym zostaniesz poinformowany. Standardowo wszystkie przesyłki dostarczane są do 24h. W przypadku większych gabarytów lub wagi mamy możliwość dostarczenia realizacji własnym transportem pod wskazany adres!